• تاریخ ارسال خبر : 1390/12/28
  تعداد بازدید : 4999
  پرینت خبر
 • پل سفيد اهواز يك ساعت خاموش مي‌شود
 • پل سفيد اهواز يك ساعت خاموش مي‌شود

 • به مناسبت روز جهاني "ساعت زمين"، شهرداري اهواز همراه با اين حركت جهاني و با هدف اشاعه فرهنگ حفاظت از محيط زيست، چراغ‌هاي "پل سفيد" كه نماد شهر اهواز است را به مدت يك ساعت خاموش مي‌كند.

 • در روز "ساعت زمين"؛
  پل سفيد اهواز يك ساعت خاموش مي‌شود
  به مناسبت روز جهاني "ساعت زمين"، شهرداري اهواز همراه با اين حركت جهاني و با هدف اشاعه فرهنگ حفاظت از محيط زيست، چراغ‌هاي "پل سفيد" كه نماد شهر اهواز است را به مدت يك ساعت خاموش مي‌كند.
  ارسلان شهني، مديرعامل سازمان زيباسازي شهرداري اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي ايسناي خوزستان اظهار كرد: به مناسبت روز جهاني "ساعت زمين"، با هدف اعلام همراهي با اين طرح جهاني و اشاعه فرهنگ حفاظت از محيط زيست، چراغ‌هاي پل سفيد از ساعت 20:30 تا 21:30 به مدت يك ساعت خاموش مي‌شود.
  به گزارش خبرنگار ايسناي خوزستان، برنامه طرح "ساعت زمين" از سال 2007 ميلادي براي اولين بار در كشور استراليا و توسط صندوق جهاني حيات وحش (World Wildlife Fund) اجرا شده است. اين طرح با استقبال كم‌نظير مردم سراسر جهان مواجه شد، به طوري كه بيش از 128 كشور جهان در اين طرح مشاركت داشتند و در سال 2011 میلادی هم در مراسم ساعت زمين، 5 هزار و 200 شهر بزرگ و كوچك‌ از 135 كشور جهان چراغ‌هاي خود را به مدت یک ساعت خاموش كردند. سال گذشته شهرداري تهران در اين طرح جهاني شركت كرد و چراغ‌هاي برج ميلاد را به مدت يك ساعت خاموش كرد. در سال جاري هم شهرداري‌هاي تهران، اصفهان، قزوين و شيراز در اين طرح شركت خواهند داشت و با موافقت شهردار اهواز، اين كلانشهر نيز براي نخستين بار در اين طرح جهاني شركت مي‌كند.
  12 فروردين‌ماه 91 برابر با 13 مارس، روز جهاني ساعت زمين است و به اين ترتيب چراغ‌هاي پل سفيد اهواز در اين شب به مدت يك ساعت خاموش مي‌شود.

نظرهای شما
 • © Copyright 2017 Earth Hour Iran
 • Created with ❤ by Behnam
لطفا چند لحظه صبر کنید...